Memorie PSD48G213381S    8GB DDR4 2133MHz
4.21/5 (101)
Timp de retur Poti returna in 14 zile
SUPER OFERTA: Produsul costa cu 82% mai putin decat media produselor din categoria de Memorii laptop
Pret 4.82/5
Interes 5/5
Livrare 4/5
brand: Patriot
magazin: itgalaxy.ro
Produs popular produs popular cu 101 vizualizari recente
Caracteristici
  • Categorie: Memorii laptop
  • Marca: Patriot
  • Vanzator: itgalaxy.ro
Compara produse similare
Memorie Signature     8GB DDR4 3200MHz
4.21/5