Memorie Laptop Signature PSD48G26662S 8GB DDR4 2666MHz
4.20/5 (113)
Timp de retur Poti returna in 14 zile
SUPER OFERTA: Produsul costa cu 81% mai putin decat media produselor din categoria de Memorii laptop
Pret 4.81/5
Interes 5/5
Livrare 4/5
brand: Patriot
magazin: itgalaxy.ro
Produs popular produs popular cu 113 vizualizari recente
Caracteristici
  • Categorie: Memorii laptop
  • Marca: Patriot
  • Vanzator: itgalaxy.ro
Compara produse similare
Memorie notebook Patriot Signature Line, 8GB, DDR4, 3200MHz, CL22, 1.2v
4.14/5
353 LEI info
Memorie Signature     8GB DDR4 3200MHz
178
326 LEI info
Memorie notebook Patriot Signature, 8GB, DDR4, 2133MHz, CL15, 1.2v
355 LEI info
Memorie PSD48G213381S    8GB DDR4 2133MHz
102
323 LEI info
Memorie notebook Patriot Signature Line 8GB, DDR4, 2666MHz, CL19, 1.2v
365 LEI info
Memorie Viper Steel    8GB   DDR4 3200 MHz