Lenovo Alimentator Lenovo ThinkPad 4X20Q88543, Slim Tip, 135W
3.69/5 (161)
Timp de retur Poti returna in 14 zile
Pret 2.76/5
Interes 5/5
Livrare 4/5
brand: Lenovo
magazin: dwyn.ro
Produs popular produs popular cu 161 vizualizari recente
Caracteristici
  • Categorie: Incarcatoare laptop
  • Marca: Lenovo
  • Vanzator: dwyn.ro
Compara produse similare
Lenovo Incarcator laptop Lenovo, Compatibilitate ThinkPad, Tensiune intrare 100-240V, Greutate 420g
3.54/5
481 LEI info
Lenovo Incarcator laptop Lenovo Legion GX21T68202, 400 W, Negru
515 LEI info
Lenovo LENOVO Adaptor Notebook ThinkPad 90W A/C (toate ThinkPad exceptand W510, W701)
518 LEI info
Lenovo Incarcator Lenovo 90W ORIGINAL
29
470 LEI info
Lenovo Incarcator portabil laptop Lenovo 65W, USB-C
401 LEI info
Lenovo Incarcator Laptop LENOVO ThinkPad SLIM, 230W, 20V ,11.5A, Negru
381 LEI info
Lenovo Incarcator laptop, Lenovo, 100 W, USB-C, negru
375 LEI info
Lenovo LENOVO Adaptor Notebook ThinkPad 90W A/C compatbil cu ThinkPad X1 Carbon
374 LEI info
Lenovo Incarcator pentru laptop LENOVO AC Adapter Slim 300W
634 LEI info
Lenovo Alimentator Lenovo 45W Slim
180
343 LEI info
Lenovo Incarcator laptop Lenovo Legion Slim, 230W, 2.5A
323 LEI info
Lenovo Incarcator Lenovo Legion Slim GX20Z46287, 170W,  Negru
322 LEI info
Lenovo Alimentator Lenovo Travel Adapter 40AW0065WW, USB-C, 20V, 1.2A, 65W, Black
311 LEI info
Lenovo GaN Nano 65W Adaptor EU
Lenovo GaN Nano 65W Adaptor EU
67
305 LEI info
Lenovo Incarcator laptop Lenovo ThinkPad, 65W, Adaptor Ac subtire (USB tip C), Negru
301 LEI info
Incarcator laptop 90W
Incarcator laptop 90W
106
301 LEI info
Lenovo Adaptor CA pentru statie de lucru mobila Lenovo ThinkPad 170W, tip subtire, inclusiv cablu de alimentare Euro, Negru
288 LEI info
Lenovo Slim GaN 65W AC Adapter USB-C
43
269 LEI info
Lenovo Incarcator Lenovo dual USB-C 65W GaN, USB-C, 65 W, Alb