Incarcator laptop GX20P92529 USB-C 65W Negru
Livrare 4/5
brand: Lenovo
magazin: itgalaxy.ro
Produs popular produs popular cu 74 vizualizari recente
Descriere
Tensiune alimentare: 100-240 V
Tensiune iesire: 20V, 15V, 9V, 5V
Curent iesire: 3.25A, 3A, 2A
Putere: 65W maxim
Tip mufa: USB-C.
Caracteristici
  • Categorie: Incarcatoare laptop
  • Marca: Lenovo
  • Variante de culori: negre
  • Vanzator: itgalaxy.ro
  • Cod: GX20P92529
Compara produse similare
Lenovo Incarcator retea Lenovo ZG38C07909, 20 W, USB-A, Qualcomm Quick Charge 3.0, Negru
3.92/5
132 LEI info
Incarcator Laptop Slim USB-C 65W AC  Adaptor  Negru
135 LEI info
Lenovo Incarcator laptop Lenovo, ZG38C05739, 68W, USB-C, Negru
138 LEI info
Lenovo Adaptor laptop Lenovo, Slim, USB-C, 65W, Negru
145 LEI info
Lenovo Incarcator laptop Lenovo G0A6065BEU, 65W, USB Type-C, Negru
159 LEI info
Lenovo Incarcator retea Lenovo GaN Nano, 65W USB-C, Negru
181 LEI info
Lenovo Incarcator laptop Lenovo GX20Z46271, 135W, USB Type-C, 1.68m, Negru
238 LEI info
Lenovo Adaptor CA pentru statie de lucru mobila Lenovo ThinkPad 170W, tip subtire, inclusiv cablu de alimentare Euro, Negru
288 LEI info
Lenovo Incarcator laptop Lenovo ThinkPad, 65W, Adaptor Ac subtire (USB tip C), Negru
301 LEI info
Lenovo Alimentator Lenovo Travel Adapter 40AW0065WW, USB-C, 20V, 1.2A, 65W, Black
311 LEI info
Lenovo Incarcator Lenovo Legion Slim GX20Z46287, 170W,  Negru
322 LEI info
Lenovo Incarcator laptop, Lenovo, 100 W, USB-C, negru
375 LEI info
Lenovo Incarcator Laptop LENOVO ThinkPad SLIM, 230W, 20V ,11.5A, Negru
381 LEI info
Lenovo Incarcator laptop Lenovo Legion GX21T68202, 400 W, Negru
515 LEI info
Lenovo Incarcator laptop Lenovo Legion Slim, Tip GaN AC, 330W, 20V, 16.5A, Negru
1149 LEI info
Lenovo Incarcator laptop Lenovo USB Type-C GX20P92529, 65W
113 LEI info
Lenovo Lenovo 65W USB-C Wall Adapter
169
115 LEI info
Lenovo 65W USB-C
Lenovo 65W USB-C