Unitate optica notebook LG GP60NB60 Slim, Negru
Poti returna in 14 zile
Pret
★
★
4.68/5
Interes
4.97/5
Livrare
4/5
brand: LG
magazin: pc garage
produs popular cu 97 vizualizari recente
Caracteristici
- Categorie: Accesorii laptop
- Marca: LG
- Variante de culori: negre
- Vanzator: pc garage
- Cod: 3161059
*generate pe baza descrierii. Verificati pe site-ul comerciantului
Livrare
- Livrare prin curier
- Livrare prin easybox
- Ridicare la sediu
Plata
- Plata card
- Plata ramburs la curier
- Plata transfer bancar / Ordin de plata
- Plata in rate
Compara produse similare
LG DVD Writer extern Hitachi-LG GP60NB60, Slim, Negru
♡
173
127 LEI
info
Unitate optica notebook LG Extern GP57EB40 Negru Retail Slim
♡
128
164 LEI
info
LG Unitate optica interna DVD-RW LG GTC2N, Negru
179
174 LEI
LG ODD LG GP57EB40 External Slim DVD-RW 24x USB 2.0, Retail Black
176
212 LEI
LG Unitate Optica LG GH24NSD6 DVD-Writer Internal SATA, Negru
122
542 LEI
Unitate optica notebook LG GP60NS60 Slim, Argintiu
82
127 LEI
Unitate optica notebook LG GP57ES40 USB 2.0 Silver Retail
146
167 LEI
LG Unitate Optica Externa DVD-RW LG GP57EW40
172
195 LEI
LG Unitate optica LG, DVD+/-RW, 8x, GP57ES40, extern, USB2.0, slim, silver, retail
170
212 LEI
LG Dispozitiv partajare ecran, LG, Universal, Albastru
228
222 LEI
Asus Husa Laptop Asus AS1200, 11.6 inch, Gri
24
139 LEI
BASEUS Hub Baseus UltraJoy 6-in-1, USB-C la HDMI4K@60Hz, 4xUSB 3.0, 1xPD, 100W, Gri
46
139 LEI
Xiaomi Geanta Xiaomi Fanny Pack, Negru
157
logilink Mouse Ergonomic Logilink ID0159, wireless, Rosu
107
Logitech Mouse Wireless Logitech POP cu emoji, Bluetooth, Silent Touch, 3 Way Easy-Switch, Off-White
104
natec Tastatura si mouse wireless Natec NZB-1989, in limba engleza, Negru
109
HP Set tastatura si mouse, HP, 150 240J7AA#ABB1,2 in 1, USB, Cu design modern si ergonomic, Negru
114
Asus Tastatura wireless ASUS KW100, Crem
85
309015 15.6inch Negru
60
Hub Extern TOPHB USB-C la 1x HDMI 3x USB 3.0 Slot SD/MicroSD Cablu 15CM Gri
62
Hub USB UA0343 3x USB 3.2 gen 1 Grey
29
Lenovo Camera web Lenovo 310 Full HD, 30 fps, microfon integrat, USB-A, Negru
49
Hub USB UH700 Black
67
Defender Bag compatibila cu laptop 15/16 inch Grey
25
Lenovo Mouse Lenovo 530, Wireless RF, Optic, 1200 DPI, 3 Butoane, Ambidextru, Baterie AA, Rosu
24
ICYBOX IcyBox External 2,5'' HDD/SSD case SATA, USB 3.0, protection sleeve, Black
103
138 LEI
Kingston Memorie USB Kingston 64GB DT EXODIA USB3.2 GEN 1, 64GBx2 buc, Negru
83
138 LEI
Silicon power Pendrive Silicon Power 16GB Jewel J80 USB 3.0
28
Silicon power Pendrive Silicon Power 16gb Blaze B30 Usb 3.0, Negru
34
Intenso Intenso USB 2.0 Micro line 32 GB
25
140 LEI
A4tech Tastatura A4-Tech KR-85 USB, SUA
85
Ugreen Hub USB tip C Ugreen - 4x USB 3.2 Gen 1 cu port de alimentare USB-C, Gri
100
Rucsac BP1501G ROG Holographic Edition Negru
60
140 LEI
Adaptor 2x USB-A 2x USB-C 1x USB-A 155mm Gri
66
Rucsac Laptop VNB-217 17 inch Black
56
Asus Kit periferice ASUS CW100 Wireless Negru
53
Hub PC Universal Gri
34
White Shark Mouse Wireless White Shark WGM-5015 AERO, 12.400 dpi, USB, Negru
29
HP Mouse HP Wireless 250 Dual Negru
114
Ugreen Hub Ugreen multiport 4-in-1, cu USB 3.2 la 4 XUSB3.2,1X TypeC, Gri
35
HP Geanta laptop HP Everyday 16 Odyssey, poliester durabil 600D, 16 inch, rezistent la apa, compartiment captusit pentru laptop, 60% plastic reciclat post-consum, Gri