OEM Incarcator pentru Asus SADP65KB-BFR 65W mufa 5.5x2.5mm clasic Mentor Premium
Livrare 4/5
brand: Oem
magazin: pc garage
Produs popular produs popular cu 68 vizualizari recente
Caracteristici
  • Categorie: Incarcatoare laptop
  • Marca: Oem
  • Vanzator: pc garage
Compara produse similare
OEM Incarcator Laptop Packard Bell EasyNote LJ67
4.06/5
167 LEI info
OEM Incarcator / Alimentator Dell 19V 1.58A 30W
167 LEI info
OEM Incarcator / Alimentator Acer Aspire 7738G
OEM Incarcator pentru Asus P550LN 65W Clasic Mentor Premium
OEM Incarcator pentru Asus 0A001-00894400 65W mufa 5.5x2.5mm clasic Mentor Premium
OEM Incarcator pentru Asus X554LF 65W Clasic Mentor Premium