Laptop Refurbished V330-14ARR HD 14 inch AMD Ryzen 5 2500U 8GB 256GB SSD Windows 10 Pro Grey
4.15/5 (76)
Timp de retur Poti returna in 14 zile
SUPER OFERTA: Produsul costa cu 82% mai putin decat media produselor din categoria de Laptopuri
Pret 4.82/5
Interes 4.76/5
Livrare 4/5
brand: Lenovo
magazin: itgalaxy.ro
Produs popular produs popular cu 76 vizualizari recente
Descriere
Caracteristici
  • Categorie: Laptopuri
  • Marca: Lenovo
  • Vanzator: itgalaxy.ro
  • Cod: IL_70224/REF
Compara produse similare
Laptop LENOVO ThinkPad L13, 13.3 Reducere 940 LEI
4.58/5
Laptop LENOVO ThinkPad L13, 13.3" FHD, I5-1135G7, up to 4.2Ghz 8GB RAM, 512GB SSD - Default Title
40% 2390 LEI
88
1450 LEI info
Laptop ThinkPad L13 G2 FHD 13.3 inch Intel Core i5-1135G7 8GB 256GB SSD Windows 10 Pro Black
1456 LEI info
Laptop ThinkPad L13 G2 FHD 13.3 inch Intel Core i5-1135G7 8GB 256GB SSD Windows 10 Home Black
Laptop LENOVO ThinkPad Yoga L390 13.3 Reducere 300 LEI
Laptop LENOVO ThinkPad Yoga L390 13.3" FHD, Touchscreen, I5-8265U, up to 3.8GHz, 16GB DDR4, 512GB SSD, Webcam, TouchPen - Default Title
17% 1790 LEI
54
Laptop LENOVO ThinkPad T14 G1, 14 Reducere 1000 LEI
Laptop LENOVO ThinkPad T14 G1, 14" FHD, AMD Ryzen 5 Pro 4650U, up to 4.0Ghz 16GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon Graphics GARANTIE DISPLAY NOU - Default Title
41% 2490 LEI
49
Laptop LENOVO ThinkPad X13 G1, 13.3 Reducere 500 LEI
Laptop LENOVO ThinkPad X13 G1, 13.3" HD, Intel Core i5 10310U up to 4.4 Ghz 16GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics GARANTIE - Default Title
26% 1990 LEI
51
Laptop LENOVO ThinkPad P50, 15.6 Reducere 700 LEI
Laptop LENOVO ThinkPad P50, 15.6" Full HD, I7-6700, 16GB RAM, 256GB SSD + 1TB HDD, Dedicata Quadro M1000M 2GB - Default Title
32% 2190 LEI
60
Laptop Lenovo 15.6'' V15 G4 AMN, FHD, Procesor AMD Ryzen™ 3 7320U (4M Cache, up to 4.1 GHz), 8GB DDR5, 256GB SSD, Radeon 610M, No OS, Business Black Livrare gratuita
Laptop Lenovo 15.6'' V15 G4 AMN, FHD, Procesor AMD Ryzen™ 3 7320U (4M Cache, up to 4.1 GHz), 8GB DDR5, 256GB SSD, Radeon 610M, No OS, Business Black
Laptop LENOVO ThinkPad E14 Gen 2 14 Reducere 600 LEI
Laptop LENOVO ThinkPad E14 Gen 2 14" FHD, AMD Ryzen 5 4500U up to 4.0 GHz, 8GB RAM, 256GB SSD - Default Title
29% 2100 LEI
74
Laptop Refurbished V330-14ARR HD 14 inch AMD Ryzen 5 2500U 8GB 256GB SSD Windows 10 Home Grey