Acer Laptop Gaming Acer Predator Helios Neo 16S AI PHN16S-71, Procesor Intel® Core™ Ultra 9 275HX, Display 16 WQXGA OLED 240Hz, RAM 32 GB DDR5, 1TB SSD, Placa video dedicata NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB, NO OS, Negru
Livrare 4/5
brand: Acer
magazin: dwyn.ro
Produs popular produs popular cu 45 vizualizari recente
Descriere
<
p>
trade
WQXGA OLED 240Hz display with 100% DCI-P3 / Adobe-RGB color space coverage, 2560 x 1600, 16:10, Intel&
reg
Core&
trade
Ultra 9 Processor 275HX, 2.1 GHz base clock (Up to 5.4 GHz max. performance clock rate), 36 MB, 8 Performance-cores + 16 Efficient-cores / 24 Threads, Intel&
reg
AI Boost (up to 13 TOPS), video NVIDIA&
GeForce RTX&
5060, 8GB GDDR7 VRAM, RAM 32 GB DDR5 RAM (2 x 16 GB DDR5 RAM (6400MHz)), Up to 64 GB DDR5 RAM (2x 32 GB soDIMM), SSD 1TB M.2 PCIe Gen4 Solid-State-Drive (SSD), no ODD, MicroSD Card reader, Two built-in stereo speakers, three built-in microphones, FHD Webcam, Killer&
Gigabit Ethernet E3100G, WLAN Intel&
Wi-Fi 6E (802.11 ax), Bluetooth&
5.3, No Fingerprint reader, Porturi: 1x Thunderbolt&
4 (via USB Type-C)
4x (1x Type-A Gen 1, 2x Type-A Gen 2 (1x with Power-Off USB Charging), 1x Type-C Gen 2)
1x (Type-C)
1x HDMI&
2.1
1x via USB Type-C
1x Ethernet (RJ-45)
1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with i ntegrated microphone), 230W adapter (50% PCR-plastic), Baterie Li-Ion battery (4 cells / 76 Wh), Up to 5 hours (based on video playback test results), Backlit keyboard (4 Zone RGB), Abyssal Black, Greutate 2.3 kg, Dimensiuni 356.78 x 275.50 x 19.90 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)<
/p>
Caracteristici
  • Categorie: Laptopuri
  • Marca: Acer
  • Variante de culori: negre
  • Vanzator: dwyn.ro
Compara produse similare
Acer Laptop Acer Nitro 18 AI AN18-61-R40J, AMD Ryzen AI 7 350, 18 inch, RAM 16 GB, SSD 1 TB, NVIDIA GeForce RTX 5070, Windows 11 Home, Negru
3.79/5
11431 LEI info
Acer Laptop Gaming Acer Nitro 16S AI AN16S-61-R0FL, procesor AMD Ryzen™ AI 9 365 pana la 5 Ghz, 16 inch, WUXGA IPS 180Hz, 16GB DDR5, 1TB SSD, NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB, No OS, Negru
11412 LEI info
Acer Laptop Acer Predator Helios Neo 16S AI PHN16S-71-7556, Intel Core Ultra 7 255HX, 16 inch, RAM 16 GB, SSD 1 TB, NVIDIA GeForce RTX 5060, Windows 11 Home, Negru
Acer Laptop Acer Nitro 16S AI, AMD Ryzen AI 9 365, 16 inch, RAM 16 GB, SSD 1 TB, RTX 5070 Ti, Fara sistem de operare, Negru
Acer Laptop Gaming Acer Nitro 18 AI AN18-61-R5KC cu procesor AMD Ryzen™AI 7 350 pana la 5.0GHz, 18, WQXGA, IPS, 165Hz, 32GB DDR5 RAM, 1TB SSD, NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 8GB GDDR7, No OS, Obsidian Black
Laptop Predator Helios Neo 18 AI WQXGA 18 inch Intel Core Ultra 7 255HX 32GB 1TB SSD RTX 5070 Free Dos Abyssal Black
105
Laptop Predator Helios Neo 18 AI WQXGA 18 inch Intel Core Ultra 9 275HX 32GB 1TB SSD RTX 5060 Free Dos Abyssal Black
Acer Laptop Gaming Acer Nitro 16S AI AN16S-61-R7LG cu procesor AMD Ryzen™ AI 9 365, Display 16 WUXGA (1920x1200), IPS, 180Hz, Memorie RAM 32GB DDR5, Capacitate 1TB SSD, Placa video dedicata NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, No OS, Obsidian Black (INT
Laptop Predator Helios Neo 18 AI WQXGA 18 inch Intel Core Ultra 7 255HX 32GB 1TB SSD RTX 5060 Windows 11 Home Abyssal Black
Laptop Acer Gaming 18'' Nitro 18 AI AN18-61, WQXGA IPS 165, Procesor AMD Ryzen™ Al 7 350 (16M Cache, up to 5.0 GHz), 32GB DDR5, 1TB SSD, GeForce RTX 5070 Ti 12GB, Win 11 Home, Obsidian Black Livrare gratuita
Laptop Acer Gaming 18'' Nitro 18 AI AN18-61, WQXGA IPS 165, Procesor AMD Ryzen™ Al 7 350 (16M Cache, up to 5.0 GHz), 32GB DDR5, 1TB SSD, GeForce RTX 5070 Ti 12GB, Win 11 Home, Obsidian Black